Bazén Liberec

Bazén Liberec je určen pro širokou veřejnost, pro celé rodiny včetně prarodičů, zájmové skupiny, organizaci i mezinárodních závodů, tréninky a soustředění sportovních klubů. Bazén Liberec nabízí závodní 50 m plavecký bazén s osmi dráhami, skokanskou sekcí s prknem 1 a 3 m a skokanskou věží 5m. Bazén Liberec má teplotu vody okolo 26 stupňů a hloubku bazénu od 1.35 m do 3.80 m.

Bazén Liberec postavil tobogán dlouhý 150 metrů a 35 centimetrů a je určen pro návštěvníky od 6 do 99 let. Mladší děti a senioři jezdí pouze s doprovodem. Druhý tobogán je 107 metrů dlouhý. Divoká řeka, venkovní vířivka a vodní jeskyně jsou umístěny pod širým nebem s celoročním provozem.

Navštivte také další aquaparky: Aquapark Liberec

Bazén Liberec - Wellness centrum

Wellness centrum bazén Liberec je nadprůměrně vybavená posilovna s aerobním sálem, občerstvením a doplňkovým prodejem. V aerobním sále najdete téměř všechny druhy aerobního cvičení a nově i BAZÉN-SPINNING centrum s nabídkou originálního Johnny G. Spinning® programu, energeticky účinného skupinového cvičení na stacionárním kole, spojující hudbu, motivaci a představivost do jednoho celku s přesně dávkovaným tréninkem.