Aquapark Průhonice

Aquapark Průhonice resp. Aquapark Čestlice je v současné době největším aquaparkem ve střední evropě. Aquapark Průhonice se rozkládá na ploše 9 150 m². Aquapark Průhonice nabízí 6 tobogánů a 3 skluzavky. K dispozici je také atrakce spacebowl, která vám zvýší adrenalin. V areálu Aquapark Průhonice naleznete také Saunový svět s širokou škálou saunovacích procedur. Milovníci vln uvítají bazén s umělým vlnobitím, který v pravidelných intervalech navozuje pocit opravdových mořských vln.

Pro chvilky odpočinku jsou k dispozici vířivky a masážní lavice. Aquapark Průhonice ( Aquapalace Praha ) nabízí zábavu i nejmenším návštěvníkům, pro které jsou určeny brouzdaliště a skluzavky.

Navštivte také další aquaparky: Aquapark Liberec

Aquapalace Praha

Aquapalace Praha ( aquapark Průhonice ) nabízí různé způsoby saunování a rovněž několik typů lázní a druhů ochlazení organismu, které je po kompletním prohřátí těla nezbytné. Patří mezi ně tropický či bouřkový déšť, studená mlha, masážní sprchy i ledová studna s dávkovačem ledu, speciálně granulovaným pro saunové účely.

Aquapark Průhonice má otevřeno od pondělí do neděle od 10 do 22 h. Cena vstupného ve všední dny je 130,- Kč za hodinu, o víkendech 160,- Kč za hodinu. Děti s výškou pod 100 cm mají vstup zdarma.

Doprava do areálu Aquapalace Praha:

Autem z dálnice D1, Exit D6, komerční zóna Průhonice – Čestlice u Prahy, naproti obchodního domu KIKA. Autobusy MHD číslo 324, 325, 328, 363, 385 z metra Opatov, zastávka Čestlice, Global.