Aquapark Praha

Aquapark Praha: v současné době se nacházejí na území Prahy a okolí dva velké aquaparky. Jedná se o aquapark Praha Barrandov a aquapark Čestlice, který je největší ve střední Evropě. Za zmíňku také stojí aquapark Praha Letňany ( Aquacentrum Letňany Lagoon ).

Moderní víceúčelový komplex Aquapark Lagoon v Letňanech nabízí plavecký bazén 25m, tobogán dlouhý 85m, dětské brouzdaliště a zábavné a masážní bazény.

Navštivte aquaparky v Praze a okolí: Aquapark Čestlice

Aquapark Praha Čestlice

Aquapark Praha Čestlice ( Aquapalace Praha ) se rozkládá na ploše 9 150 m² a je tvořen třemi paláci - Palácem vln, Palácem dobrodružství a Palácem relaxace. Návštěvníci se mohou projet na 6 tobogánech a 3 skluzavkách. Pro milovníky adrenalinu je k dispozici také atrakce spacebowl.

Aquapark Praha Čestlice má otevřeno od pondělí do neděle od 10 do 22 h. Cena vstupného ve všední dny je 130,- Kč za hodinu, o víkendech 160,- Kč za hodinu. Děti s výškou pod 100 cm mají vstup zdarma.

Doprava do areálu aquapark Čestlice:

Autem z dálnice D1, Exit D6, komerční zóna Průhonice – Čestlice u Prahy, naproti obchodního domu KIKA. Autobusy MHD číslo 324, 325, 328, 363, 385 z metra Opatov, zastávka Čestlice, Global.

Aquapark Praha Barrandov

Aquapark Praha Barrandov ( Aquapark Barrandov ) má mnoho způsobů, jak se sportovně vyžít. Aquapark Praha na Barrandově je moderní sportovně rekreační centrum s vířivkami, tobogany (115 a 62 metrů), brouzdališti, divokou řekou a klasickým plaveckým bazénem o délce 25 m. Dále pak parní komora, sauna, vodní bar, restaurace s rybími specialitami a přes léto i opalovací louka a hřiště na volejbal.