Aquapark Olomouc

Aquapark Olomouc slavnostně otevřel 1.6. 2009. Aquapark Olomouc nabízí možnost aktivního trávení volného času s dostatkem pohybu a relaxace v příjemném prostředí. Aquapark Olomouc představuje výjimečný projekt, který návštěvníkům nabízí zajímavé adrenalinové a relaxační vodní atrakce, odpočinkové zóny, masáže a solária v atraktivním prostředí v rámci jednoho komplexního provozu tvořeného vnitřní bazénovou halou a venkovním areálem s travnatými rekreačními plochami.

Aquapark Olomouc je koncipován až na výjimky jako bezbariérový, je zde provozováno několik gastro zařízení se záměrem nabídnout klientům neomezenou dostupnost kvalitního občerstvení v rámci mokrých i volně přístupných suchých zón.

Navštivte i další aquaparky: Aquapark Čestlice

Aquapark Olomouc - atrakce

Vnitřní provoz nabízí celoročně rekreační bazén s divokou řekou, spacebowlem, tobogánem, vodním hřibem, bazénovými okny, širokou skluzavkou, vodními děly, vodními chrliči a masážními lavicemi. Součástí je i vnitřní dětský bazén s vodopádem, skluzavkou, malým chrličem a tryskami a vnější rekreační bazén s masážními tryskami a protiproudem.

Doprava do areálu aquapark Olomouc:

Dopravní obslužnost zařízení je řešena formou městské hromadné dopravy s konečnou stanicí přímo před budovou aquaparku, dále formou individuální automobilové dopravy s dostatečným dostatečných počtem parkovacích ploch a v neposlední řadě je pamatováno i na pěší a příznivce cyklistiky.