Aquapark Olešná

Aquapark Olešná nabízí svým návštevníkům jak letní aquapark, tak i krytý aquapark. Aquapark Olešná má celkovou kapacitu krytého aquaparku 200 osob a nabízí mnoho atrakcí. Délka hlavního bazénu činí 28,5 metru, šířka téměř 18 metrů a hloubka se pohybuje v rozmezí 1,1 až 1,25 metru. Celková plocha bazénu je 300 m2. Teplota vody 28˚C, teplota vzduchu 30˚C.

Aquapark Olešná nabízí pro nejmenší návštěvníky dětský nerezový bazén v samostatné odhlučněné zóně, o rozměrech 6x4 metry s hloubkou 10 až 30 centimetrů a vodními atrakcemi – zvonem, ježkem, stříkacím nosorožcem Bubu či stěžněm s plachtou, který dotváří iluzi lodi.

Navštivte i další aquaparky: Aquapark Čestlice

Aquapark Olešná - atrakce

Aquapark Olešná nabízí následující atrakce: obří tobogán s převýšením 10 metrů a délkou 90 metrů, divoká řeka v délce 23 metrů, vodní chrliče a děla, masážní trysky v bazénových stěnách, lavice s kombinovanou vodní a vzduchovou masáží, vodní lůžko se vzduchovou masáží, houpací bazén, proudový kanál, perličková koupel, masáže nohou, whirlpool 34˚C, šplhací síť, infra kabiny, parní kabiny, finská sauna a solárium . V areálu aquapark Olešná se také nachází restaurace pro suchý i mokrý provoz.

Doprava do areálu aquapark Olešná:

Doprava MHD linkou číslo 5 a sezónní linkou číslo 13, která vyjíždí ze zastávky Frýdek-sídliště směr Místek-Olešná. Na zastávkách této linky máte možnost pouze nástupu, výstup je možný až na konečné, což je zastávka autobusu Místek - Olešná. Stejným způsobem funguje tato sezónní linka z Olešné, která vyjíždí ze zastávky Místek-Olešná, kde je nástup. Na zastávkách této linky je možný pouze výstup. Autobusy jezdí denně včetně soboty a neděle. Bližší informace o jízdním řádu naleznete u pokladen.