Aquapark Liberec

Aquapark Liberec naleznete v Centru Babylon spolu s dalšími místy pro relaxaci a odpočinek. Aquapark Liberec nabízí spoustu vodních atrakcí i klidových relaxačních zón. Návštěvníci Aquaparku mohou využít několik saun, různé typy masáží, jsou nabízeny i wellness programy a další atraktivní služby. Aquapark Liberec můžete navštívit krerýkoliv den v týdnu ve vyhrazených hodinách.

Pro vyznavače nudismu nabízí Aquapark Liberec každé pondělí večer bez plavek v sauna klubu Afrikana. Aquapark Liberec má otevřeno denně od 10 do 22 hodin, v pátek 22:00 - 23:00 relaxační hodinka v AQUAPARKU ( včetně SAUNA KLUBU AFRIKANA ) bez puštěných atrakcí.

Navštivte také další aquaparky: Bazén Liberec

Aquapark Liberec - atrakce

Aquapark Liberec nabízí mnoho atrakcí: bazény a skluzavky, čtyři tobogány - Dráček, Anakonda, temná Galaxie s vodní clonou tvářící se jako zeď, space-bowl Tornádo, sto metrů síťových prolézaček - tunelů ve výšce přes deset metrů nad hladinou vody v bazénech s výhledem na toboganovou halu, romantické jeskyně divoká řeka, mořská akvária s mořskou faunou, whirlpooly, vodotrysky a gejzíry vodní a podvodní masáže, relaxační zóny, bary s občerstvením, terasa s možností opalování a výhledem na horu Ještěd a město Liberec. Aquapark Liberec má teplotu vody v bazénech okolo 30°C.