Aquapark Kolín

Aquapark Kolín nabízí bohaté možnosti sportovního vyžití, zábavy, relaxace a služeb pro každého návštěvníka. V hlavní bazénové hale se nachází vnitřní plavecký bazén o délce 25 metrů. Na něj navazuje ve východní části dětský bazén a brouzdaliště s atrakcemi. Aquapark Kolín nabízí v letních měsících nově zrekonstruovanou letní plovárnu s 50 metrovým plaveckým bazénem, dětskými bazénky a brouzdalištěm s atrakcemi.

Aquapark Kolín nabízí V pondělí, ve středu a v pátek v době od 6 do 8 hodin ranní kondiční plavání. V tuto dobu nebudete rušeni zábavnými atrakcemi. Aquapark Kolín nabízí možnost pronájmů plaveckých drah, bazénů, či celého aquaparku.

Navštivte i další aquaparky: Aquapark Čestlice

Aquapark Kolín - atrakce

Aquapark Kolín nabízí následující atrakce: vnitřní tobogán vedoucí až z nadstropní části bazénové haly a končící v dojezdovém bazénku, venkovní tobogán, trojskluzavka, vlnobití a dětské skluzavky

Doprava do areálu aquapark Kolín:

Autem: v Kolíně Vás k Vodnímu světu ze všech příjezdových komunikací dovedou naváděcí reklamní plochy umístěné na sloupech VO. Zaparkovat automobil můžete bezplatně přímo v areálu, nebo na uličních parkovacích stáních u jeho vstupu.
Autobusem: v blízkosti aquaparku Kolín se nacházejí zastávky MHD Kolín Gymnázium a Masarykova linek č. 1, 3, 4, 6, 8, 10
Vlakem: z Hlavního nádraží autobusem MHD Kolín linkou č. 3, 4, 6, 8 nebo 10.