Aquapark Kladno

Aquapark Kladno je komplex, který nabízí různorodé atrakce. Nachází se zde klasický žlutý tobogán dlouhý 108 m, červený tobogán kamikadze dlouhý 99 m, dvoudráhová skluzavka s modrým a žlutým skluzem dlouhá 16 m a adrenalinová atrakce spacebowl. Aquapark Kladno doporučuje starším návštěvníkům využití whirlpoolu a oddechového bazénu především pro své masážní účinky. V oddechovém bazénu jsou instalována masážní lůžka ve tvarovém provedení pro ležení.

Aquapark Kladno vybudoval v pavilónu vodních atrakcí rekreační bazén. Atraktivní částí tohoto členitého bazénu je divoká řeka s ostrůvkem. Pro intenzivní masáž těla slouží dva chrliče vody a v podélných stranách bazénu masážní trysky. Do středové části bazénu umístil aquapark Kladno průplavovou jeskyni se dvěma vstupy pod vodní clonou. Dále se zde nachází samostatný dětský bazének s vodním hříbkem a skluzavkou a klasický 25 metrů dlouhý plavecký bazén, kde jsou připraveny dráhy pro kondiční plavání.

Navštivte aquaparky v Praze a okolí: Aquapark Čestlice

Aquapark Kladno: příjezdové trasy

Město Kladno se nachází 25 km severozápadně od hlavního města Prahy. Informační systém na sloupech veřejného osvětlení Vás navede až k parkovišti Aquaparku Kladno.

Doprava do areálu aquapark Kladno:

Praha – Kladno: silnice č. 7 (Evropská ul.) a č. 61 (Lidice, Buštěhrad); silnice č. E48 (Pražský okruh) a č.61 (Hostivice); Beroun – Kladno: silnice č. 118; Slaný – Kladno: silnice č. 236 (Smečno a Důl Libušín); silnice č. 118 (Vinařice). Konečná stanice linky č. 5 MHD v Kladně se nachází 100m od Aquaparku.