Aquapark Čestlice

Aquapark Čestlice je v současné době největší aquapark ve střední evropě. Samotný aquapark Čestlice se rozkládá na ploše 9 150 m² a je tvořen třemi paláci - Palácem vln, Palácem dobrodružství a Palácem relaxace. Návštěvníci se mohou projet na 6 tobogánech a 3 skluzavkách. Pro milovníky adrenalinu je k dispozici také atrakce spacebowl. Aquapark Čestlice nabízí také Saunový svět s širokou škálou saunovacích procedur: finské a římské sauny, Infrasaunu, Bio saunu, Vulkán, Kello saunu a EDR saunu.

Těm, kdo si chtějí vyzkoušet potápěčský ponor, nabízí aquapark Čestlice potápěčský tubus o hloubce 8 metrů. Milovníci vln uvítají bazén s umělým vlnobitím, který v pravidelných intervalech navozuje pocit opravdových mořských vln. Jednotlivé paláce jsou protkány umělými řekami - celkem 100 m divoké a 350 m pomalé. Pro chvilky odpočinku jsou k dispozici vířivky a masážní lavice. Aquapark Čestlice nabízí zábavu i nejmenším návštěvníkům, pro které jsou určeny brouzdaliště a skluzavky.

Navštivte také další aquaparky v okolí: Aquapark Praha

Aquapark Čestlice - ceník a doprava

V rozlehlém areálu Aquapalace Praha Čestlice se nalézá řada rozmanitých nápojových a zmrzlinových barů. V jednotlivých barech si můžete nechat namíchat koktejl podle momentální nálady či zmrzlinový pohár.

Aquapark Čestlice má otevřeno od pondělí do neděle od 10 do 22 h. Cena vstupného ve všední dny je 130,- Kč za hodinu, o víkendech 160,- Kč za hodinu. Děti s výškou pod 100 cm mají vstup zdarma.

Doprava do areálu aquapark Čestlice:

Autem z dálnice D1, Exit D6, komerční zóna Průhonice – Čestlice u Prahy, naproti obchodního domu KIKA. Autobusy MHD číslo 324, 325, 328, 363, 385 z metra Opatov, zastávka Čestlice, Global.