Aquapark Beroun

Aquapark Beroun svou celkovou vodní plochou přes 650 m2 nabízí sportovní vyžití plavcům v 25 m plaveckém bazénu s možností využití páry o teplotě 48oC. Aquapark Beroun nenabízí jen ryze sportovní vyžítí, ale i relaxaci v relaxačních bazénech s lehátky a sezónní opalovací terasou, či společensko-zábavné vyžití na skluzavkových atrakcích se 2 tobogány.

Wellness/fitness centrum Laguna klub tvoří podstatnou část sportovně-relaxačních možností areálu aquapark Beroun. Zázemí klubu poskytuje vedle tělocvičného sálu (fitsálu) a posilovny s kardiozónou také solárium, sauny s ochlazovacím bazénem, masérnu, dětský koutek a samozřejmě prostor fitness recepce s širokou, zacílenou nabídkou sportovních nápojů, výživy a doplňků.

Navštivte i další aquaparky: Aquapark Čestlice

Aquapark Beroun - atrakce

Aquapark Beroun nabízí následující atrakce: tobogán velký 78 metrů s teplotou vody 30 °C, převýšením 12 metrů, k dispozici podložky do tobogánu dále tobogán pneumatikový 58 metrů - převýšení 8 metrů, k dispozici pneumatiky do tobogánu a neposlední řadě dvojskluzavka 15 metrů s převýšením 4 metry.

Adresa areálu aquapark Beroun:

Městský plavecký areál - Tipsport laguna
Na Ostrově 900
266 01 Beroun