Aquapark Barrandov

Aquapark Barrandov má mnoho způsobů, jak se sportovně vyžít. Aquapark Barrandov je moderní sportovně rekreační centrum s vířivkami, tobogany (115 a 62 metrů), brouzdališti, divokou řekou a klasickým plaveckým bazénem o délce 25 m. Dále pak parní komora, sauna, vodní bar, restaurace s rybími specialitami a přes léto i opalovací louka a hřiště na volejbal.

Aquapark Barrandov - to je také relaxační centrum s masážemi, manikúrou, pedikúrou, saunou a soláriem. Aquapark Barrandov pořádá pravidelné animační programy pro všechny návštěvníky. K animačním programům patří také speciální akce RODINA, v rámci které zaplatí rodina snížené vstupné.

Navštivte aquaparky v Praze a okolí: Aquapark Čestlice

Aquadream Barrandov

V aquaparku Aquadream Barrandov nejsou připraveny pouze vodní atrakce, můžete využít například i vodní bar, kde si můžete nechat namíchat koktejl, aniž byste se museli svlékat z plavek, a pak také restaurace, kde servírují vybrané speciality včetně pokrmů z čerstvých mořských ryb. Restaurant je určen pro širokou veřejnost, nikoliv pouze pro návštěvníky bazénu v aquacentru. Vstup do restaurace je hlavním vchodem a restaurant je situován v 1. patře s výhledem na bazén a tobogány.

Doprava do areálu aquapark Aquadream Barrandov:

Automobilem z Barrandovského mostu směrem na Plzeň. Poslední odbočka (bez světel) do Sídliště Barrandov. MHD tamvají 12, 13, 14 nebo 20 se Smíchovského nádraží na konečnou zastávku Sídliště Barrandov.