Aquapalace Praha

Aquapalace Praha je unikátní sportovně-relaxační komplex nabízející široké spektrum služeb pro celou rodinu. Zábavu nabízí největší aquapark ve střední Evropě. Vodní svět v areálu Aquapalace Praha obsahuje 6 tobogánů a 3 skluzavky. K dispozici je také plavecký bazén, vířivky, masážní lavice a relaxační terasy s lehátky. Pro děti je připraveno vodní hřiště se skluzavkami, brouzdaliště a dětský bazén s oblíbeným vrakem pirátské lodi.

V Aquapalace Praha najdete celkem 12 různých saun, určených pro příjemné, luxusní i netradiční saunování, relaxační prostory, masážní a tělová ošetření, hydromasážní vany, privátní sauny s vířivkami či exotické procedury. Patří mezi ně tropický či bouřkový déšť, studená mlha, masážní sprchy i ledová studna s dávkovačem ledu, speciálně granulovaným pro saunové účely.

Informace o Aquapalace Praha naleznete také v odkazech: Aquapark Praha

Aquapalace Praha Čestlice - ceník a doprava

V rozlehlém areálu Aquapalace Praha Čestlice se nalézá řada rozmanitých nápojových a zmrzlinových barů. V jednotlivých barech si můžete nechat namíchat koktejl podle momentální nálady či zmrzlinový pohár.

Aquapalace Praha Čestlice má otevřeno od pondělí do neděle od 10 do 22 h. Cena vstupného ve všední dny je 130,- Kč za hodinu, o víkendech 160,- Kč za hodinu. Děti s výškou pod 100 cm mají vstup zdarma.

Doprava do areálu Aquapalace Praha:

Autem z dálnice D1, Exit D6, komerční zóna Průhonice – Čestlice u Prahy, naproti obchodního domu KIKA. Autobusy MHD číslo 324, 325, 328, 363, 385 z metra Opatov, zastávka Čestlice, Global.