aquapark

Aquapark Most

Aquadrom Most je název nového vodního parku, který otevřel své brány v prostoru bývalého termálního koupaliště. Aquapark Most nabízí svým návštěvníkům krytý bazén 25 metrů, tobogány, vířivku, dětský svět, divokou řeku, venkovní bazén, solárium, masáže a další služby a atrakce.

Aquapark Most nabízí možnost občerstvení, travnaté plochy, nerezové vany, fitness, bezbariérový přístup. V areálu Aquadromu Most je i krytý aquapark.

Navštivte také další atraktivní aquaparky: Aquapark Kladno

Aquadrom Most: letní provoz

Venkovní vstupenka umožňuje vstup do prostoru letních bazénů. Pro vstup do zastřešeného prostoru plavecké haly s atrakcemi musí návštěvník uhradit příslušné vstupné a složit zálohu na čipové hodinky 300,- Kč. Při zakoupení vstupenky do vnitřního aquadromu se návštěvníci mohou pohybovat mezi venkovním areálem a vnitřní částí přes turnikety, pomocí přiložení čipových hodinek. Doba pobytu ve vnitřních prostorách aquaparku Aquadrom Most je časově omezená dle zakoupené vstupenky.

Doprava do areálu Aquadrom Most

Hlavní tah Plzeň - Praha , odbočit na kruhovém objezdu u Intersparu do města, na dalším kruhovém objezdu doleva ulicí Lipovou a na první křižovatce vpravo. Aquadrom Most je umístěn v blízkosti Střední průmyslové školy, poblíž je Divadlo Rozmanitostí nebo prodejna OKAY.

Ve směru od Chomutova je nejrychlejší dát se hlavní třídou Budovatelů napříč městem podél tramvajových kolejí, pak se nasměrovat na Interspar a odtud jak je popsáno výše